Úvod Koloběžky

Koloběžky

Koloběžky si můžete zakoupit v našem e-shopu . V případě zájmu o větší množství koloběžek kontaktujte naše obchodní oddělení na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,  které se vám bude plně věnovat.

 

Koloběžka SPEEDBOARD

Závodní koloběžka s nášlapnou deskou vybavenou novým pružícím systémem RBS (Resilient Board System) je určená především ke sportovní a dynamické jízdě. Tato koloběžka je hojně používána pro jízdu v terénu nebo pro letní trénink se psím spřežením. Správnou volbou výšky nášlapné desky lze nastavit nejvhodnější jízdní vlastnosti podle skutečné hmotnosti uživatele a podle povahy terénu. Kvalitní brzdový systém V-Brake je zárukou bezpečné jízdy. Speciální konstrukce hlavového složení umožňuje plynulé nastavení výšky nášlapné desky v rozsahu 5-10 cm nad zemí. Rozměr předního a zadního kola je 20“. Koloběžku snadno složíte z celkové délky 153 cm na 107 cm jednoduchým odmontováním rychloupínáků na kolech.

Váha: 8,9 kg
Maximální nosnost: 110 kg

 

Koloběžka OFF-ROAD

Závodní celoduralová koloběžka je svojí konstrukcí a osazenými komponenty určena především ke sportovní a dynamické jízdě. Koloběžka má kvalitní brzdový systém V-Brake, který dovoluje bezproblémovou a bezpečnou jízdu v terénu. Speciální konstrukce hlavového složení umožňuje plynulé nastavení výšky nášlapné desky v rozsahu 5 -10 cm nad zemí. Koloběžku snadno složíte z celkové délky 153 cm na 107 cm jednoduchým odmontováním rychloupínáků na kolech.

 

Váha: 8,5 kg
Maximální nosnost: 110 kg

 

 

Koloběžka SPRINGROAD

Hliníková treková koloběžka na různé druhy povrchů i do mírného terénu je určená všem věkovým kategoriím. Koloběžka má odpruženou přední vidlici zaručující pohodlnou jízdu. Navíc speciální konstrukce zadní vidlice umožňuje jednoduše měnit světlou výšku nášlapné desky a tím zvýšit průchodnost terénem. Koloběžka má kvalitní V-brzdový systém Shimano. Rozměr předního kola je 26“ a zadního 18“. Lanko pro zadní brzdu je vedeno vnitřkem rámu a po celé délce jej chrání bovden, což zvyšuje účinnost a spolehlivost zadní brzdy. Celková délka koloběžky je 170 cm.

Váha: 12 kg
Maximální nosnost: 90 kg

 

 

 

Pro zajímavost

Koloběžka Speedboard se objevila v rámci vysílání RTA Jižní Morava na Primě v pořadu Kam Jedeš? v díle nazvaném Na kolobce Moravským krasem. Na záznam vysílání se můžete podívat v archívu RTA (po kliknutí na link si soubor vyžádá spuštění aplikace pro přehrávání wmv formátu).

 

Přehrát Na kolobce Moravským krasem

 

Recenze koloběžky Vella na webu www.lindnerovi.cz

Vyhledávání

Musíte vidět

Banner

Partneři